با اگزیت آشنا شوید

اصیل و با تجربه

exitex نزدیک به نیم قرن با هدف ارائه پوشاک تولید ایران و با کیفیت مطلوب و قابل رقابت در بازار های بین المللی فعالیت خود را در حوزه پوشاک آغاز کرد. این شرکت از ابتدای تاسیس با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین دستگاه ها و متد ها و استفاده از مواد اولیه مرغوب اروپایی ، در زمینه تولید پوشاک سعی بر آن داشته است که همراه کیفیت مطلوب و درخور یک برند ایرانی را به مشتری ارائه دهد..

چرا الياف طبيعی؟

الياف طبيعی(پنبه) همواره برای پوست بی ضررند اما الياف مصنوعى به اين شكل نيستند. در ساخت الياف مصنوعى از مواد شيميايی استفاده ميشود در صورتی كه الياف طبيعی همچين مشكلی ندارند و به همين دليل حساسيت و مشكلی برای پوست به همراه ندارند علاوه بر اين موضوع الياف طبيعی به تبادل هوا كمك كرده تا پوست شما فعاليت راحت تری داشته باشد.

چرا exitex ؟

اولویت اصلی exitex در واحدهای مختلف طراحی، بافندگی، رنگرزی، چاپ، دوخت و کنتـرل کیفیت، حفظ سلامتی و راحتی با توجه به شـرایط اقلیـمی و آب و هــوایی کشـورمان بوده است. بر این باوریم که مهمترین سرمایه شرکت exitex ، اعتمادی است که نزدیک به نیم قرن متمادی به این برند ایجاد گردیده، لذا همواره در تلاش هستیم کیفیت محصولات و خدمات exitex درخـور اعتماد شما باشد.

ما مفتخريم كه در تمامى ادوار گذشته كه در خدمتتان بوديم در ساخت تمامی محصولات از ايلاف طبيعی و سازگار با پوست و در راستاى خفظ سلامت شما قدم برداشته ايم.